ТОВ Старий Порицьк

Сир

О компании

ТОВ “Старий Порицьк” – сучасне сільськогосподарське підприємство, метою створення якого є ведення та розвиток органічного виробництва. Господарство здійснює свою діяльність у двох основних напрямках: молочне тваринництво та рослинництво. Завдяки впровадженню на підприємстві сучасних технологій та суворому контролю на всіх етапах виробництва досягнуто найвищих показників якості продукції.

 

 

За досить короткий термін було створено належні умови утримання ВРХ та досягнуто наступних показників:

  • середньорічний надій на 1 голову – 5000,0 літрів молока при жирності 3,8-4,2%;
  • годівлю повноцінними багатокомпонентними сумішами;
  • комфортні умови для утримання поголів’я;
  • суворе дотримання зооветеринарних заходів, що гарантують високий рівень здоров’я тварин;
  • оперативний контроль, облік та управління забезпечено за рахунок автоматизації всіх трудомістких процесів та використання сучасного програмного забезпечення;
  • ефективні форми організації та оплати праці.

Завдяки внесенню органічних добрив, а саме перегною , отриманого від власного поголів’я ВРХ, використанню сидератів, дотриманню сівозміни на підприємстві відновлюється природна родючість грунтів. Таким чином грунт не виснажується, а навпаки отримує додаткове органічне живлення та забезпечується природнім біорізноманіттям.

Велике значення на підприємстві приділяють утриманню  поголів’я ВРХ. Щоб забезпечити дотримання вимог органічних стандартів тварини утримуються безприв'язно як боксовим методом, так і на глибокій підстилці,  в новому,  побудованому за сучасними вимогами, тваринницькому комплексі. На сьогодні у підприємстві налічується 700 голів ВРХ, в тому числі – 220 голів дійного стада. Середній надій на 1 лактуючу корову – 5500 кг за. Завдяки безконтактному доїнню через сучасний доїльний зал вдалося отримати  молоко гатунку  – “Екстра”.

В 2016 році на підприємстві запрацювала власна переробка молока. Відтепер на полицях магазинів можна придбати органічний сир з невеличкої сироварні під торговою маркою «Сирна Карта зі Старого Порицька». Використання традиційних рецептур та контроль на кожному етапі виробництва , дозволяє забезпечити найвищу якість та відмінний смак продукту.